Charita hledá dobrovolníky pro Sbírku potravin

Dne 18. 5. 2019 proběhne Sbírka potravin. Jedná se o jinou sbírku než je ta Národní potravinová v listopadu. Tato sbírka je nová a Charita se do ní zapojuje, protože stále přicházejí noví potřební, kteří na Charitě žádají o tu nejzákladnější pomoc – o jídlo.

Charita Valašské Meziříčí bude mít „na starost“ supermarkety Kaufland a Tesco ve Valašském Meziříčí. Během sobotního nákupu mohou lidé přikoupit i něco navíc a při odchodu to darovat pro potřebné lidi. Pomoc dobrovolníků spočívá především v rozdávání letáčků s informacemi o sbírce, při nakládání zboží do krabic a jejich odvozu na Charitu. Pro zajištění sbírky v obou obchodech od rána až do večera je potřeba mnoho dobrovolníků.

V případě zájmu se hlaste u Terezy Tiché na tel. 734 680 365.