X

P. Pavel Hödl, farář v Zubří a administrátor ve Vidči, pobírá dovolenou od 26. do 31. srpna (exercicie). Dále nebude přítomen ve farnosti kvůli služební cestě od 3. do 7. září. S neodkladnými záležitostmi se prosím obracejte na Římskokatolický farní úřad ve Valašské Bystřici (dp. Jan Vláčil 731 154 250).

Charita hledá dobrovolníky pro Sbírku potravin

Dne 18. 5. 2019 proběhne Sbírka potravin. Jedná se o jinou sbírku než je ta Národní potravinová v listopadu. Tato sbírka je nová a Charita se do ní zapojuje, protože stále přicházejí noví potřební, kteří na Charitě žádají o tu nejzákladnější pomoc – o jídlo.

Charita Valašské Meziříčí bude mít „na starost“ supermarkety Kaufland a Tesco ve Valašském Meziříčí. Během sobotního nákupu mohou lidé přikoupit i něco navíc a při odchodu to darovat pro potřebné lidi. Pomoc dobrovolníků spočívá především v rozdávání letáčků s informacemi o sbírce, při nakládání zboží do krabic a jejich odvozu na Charitu. Pro zajištění sbírky v obou obchodech od rána až do večera je potřeba mnoho dobrovolníků.

V případě zájmu se hlaste u Terezy Tiché na tel. 734 680 365.

26. 8. si připomínáme

Luděk

ct. Martin Středa

1. čtení: 1Sol 1,1-5.8b-10
Žalm: Zl 149
Evangelium: Mt 23,13-22

Blog pana faráře

Obřad svátosti smíření V.
Liturgie svátostného smíření pro jednoho kajícníka Nyní se budeme zabývat tím, co je římským katolíkům důvěrně známé: liturgií svátostného smíření pro jednoho kajícníka. Každý liturgický...