On-line přenosy bohoslužeb

Před kliknutím na níže uvedený odkaz aktualizujte okno svého prohlížeče; to platí i v případě jakéhokoliv problému s přenosem.

Farní kostel v Zubří (Ne, 25. října 2020)

Farní kostel v Zubří (Pá, 23. října 2020)

Od 22. října 2020 bude možno navštívit naše kostely výhradně pro individuální duchovní péči, tj. svatá zpověď či sv. přijímání nebo osobní modlitba – setkat se nemohou víc, než 2 lidé kromě rodiny. Výhradně takto zůstane kostel otevřen.

Přímé přenosy mší svatých budou pokračovat – ve středu a pátek v 17:30 a v neděli v 7:45.

Farní kostel sv. Kateřiny v Zubří – pondělí, úterý, pátek, sobota od 16:30 do 17:30; neděle od 8:45 do 10:00

Kaple Svatého Ducha ve Starém Zubří – středa od 8:30 do 9:30

Farní kostel sv. Cyrila a Metoděje ve Vidči – čtvrtek a neděle 16:00 – 17:00

Mší svatých se bude účastnit jen kněz s asistencí.

Zpovídání

V naší farnosti mají věřící příležitost se vyzpovídat půlhodinu před každou mší svatou, a to ve zpovědní místnosti nacházející se ve farním kostele nebo v boční kapli kostela Svatého Ducha ve Starém Zubří. Před ranní nedělní mší se zpovídá už od 7h. Doplňuji, že před jedenáctou mší v neděli se už nezpovídá.

Před velkými svátky (Velikonoce, Vánoce atp.) se koná ve farním kostele zpovídání za účasti několika kněží z okolí.

Vždy je možné se domluvit se zuberským farářem individuálně na svaté zpovědi, ať už v kostele nebo jinde.

Přijmout svatou zpověď má každý katolík, který se dopustil těžkého hříchu. Svátost smíření je úžasný Boží dar, díky němuž zakoušíme duchovní vzkříšení.

Šarlota, Zoe

sv. Frumencius

1. čtení: Ef 5,21-33
Evangelium: Lk 13,18-21