Notice: Trying to get property of non-object in /data/web/virtuals/216001/virtual/www/domains/farnostzubri.cz/www/content/themes/chilli-codes/header.php on line 11

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/216001/virtual/www/domains/farnostzubri.cz/www/content/themes/chilli-codes/header.php:11) in /data/web/virtuals/216001/virtual/www/domains/farnostzubri.cz/www/content/themes/chilli-codes/header.php on line 63

Zpovídání Archives - Farnost Zubří

Zpovídání

V naší farnosti mají věřící příležitost se vyzpovídat půlhodinu před každou mší svatou, a to ve zpovědní místnosti nacházející se ve farním kostele nebo v boční kapli kostela Svatého Ducha ve Starém Zubří. Před ranní nedělní mší se zpovídá už od 7h. Doplňuji, že před jedenáctou mší v neděli se už nezpovídá.

Před velkými svátky (Velikonoce, Vánoce atp.) se koná ve farním kostele zpovídání za účasti několika kněží z okolí.

Vždy je možné se domluvit se zuberským farářem individuálně na svaté zpovědi, ať už v kostele nebo jinde.

Přijmout svatou zpověď má každý katolík, který se dopustil těžkého hříchu. Svátost smíření je úžasný Boží dar, díky němuž zakoušíme duchovní vzkříšení.

Výklad mešního obřadu 13.
Eucharistická modlitba   Dospěli jsme k samotnému jádru mešního obřadu. To, co následuje po ofertoriu, se v římských sakramentářích, předchůdcích našich misálů, nazývá přiléhavě actio – doslova...