Zpovídání

V naší farnosti mají věřící příležitost se vyzpovídat půlhodinu před každou mší svatou, a to ve zpovědní místnosti nacházející se ve farním kostele nebo v boční kapli kostela Svatého Ducha ve Starém Zubří. Před ranní nedělní mší se zpovídá už od 7h. Doplňuji, že před jedenáctou mší v neděli se už nezpovídá.

Před velkými svátky (Velikonoce, Vánoce atp.) se koná ve farním kostele zpovídání za účasti několika kněží z okolí.

Vždy je možné se domluvit se zuberským farářem individuálně na svaté zpovědi, ať už v kostele nebo jinde.

Přijmout svatou zpověď má každý katolík, který se dopustil těžkého hříchu. Svátost smíření je úžasný Boží dar, díky němuž zakoušíme duchovní vzkříšení.

Hedvika

sv. Ignác Antiochijský

1. čtení: Rim 3,21-30a
Evangelium: Lk 11,47-54