Každé pondělí, úterý, středu, pátek a sobotu od 16:30 do 17:30 budu přijímat případné jednotlivce ke zpovědi, přijímání, popř. ke kratšímu duchovnímu rozhovoru; ve čtvrtek pak od 16:00 do 17:00 a v neděli od 9:00 do 10:30 hod.
Až do odvolání budou slaveny všechny bohoslužby neveřejně. Zadané úmysly budou odslouženy bez účasti lidu. Věřící nejsou vázáni účastí na nedělní mši, doporučuje se zachovat sváteční odpočinek.
Provoz farního úřadu v nezbytných záležitostech je zachován. Pro nemocné jsem připraven ve dne v noci k návštěvě v jejich domě.

Mše svatá z chrámu sv. Kateřiny Alexandrijské v Zubří
Sobota 4. dubna od 17:30 hod

Další záznamy mší naleznete v událostech na odkazu zde: Záznamy bohoslužeb

Svatba

Každý katolický křesťan je povinen uzavřít manželství kanonickou formou, což neznamená nic jiného než dle katolického obřadu.

V našich současných podmínkách lze, s dovolením či dispenzí ordináře, uzavřít církevní sňatek i s nekatolíkem či nekřesťanem. O dalších podrobnostech se mohou snoubenci informovat u svého faráře.

Protože se v Zubří koná vcelku dost svateb, je potřeba si zavčasu objednat termín. Dále je nutno sepsat na faře snubní protokol. Přitom budou snoubenci poučeni o dalších jednotlivostech.

Jako příspěvek k budoucímu manželskému životu nabízí Církev našim snoubencům i hodnotnou předmanželskou přípravu, do níž je zapojen nejen farář, ale i tým laických spolupracovníků.

Ivana

sv. Izidor

1. čtení: Ez 37,21-28
Žalm: Jer 31