X

Každé pondělí, úterý, středu, pátek a sobotu od 16:30 do 17:30 budu přijímat případné jednotlivce ke zpovědi, přijímání, popř. ke kratšímu duchovnímu rozhovoru; ve čtvrtek pak od 16:00 do 17:00 a v neděli od 9:00 do 10:30 hod.
Až do odvolání budou slaveny všechny bohoslužby neveřejně. Zadané úmysly budou odslouženy bez účasti lidu. Věřící nejsou vázáni účastí na nedělní mši, doporučuje se zachovat sváteční odpočinek.
Provoz farního úřadu v nezbytných záležitostech je zachován. Pro nemocné jsem připraven ve dne v noci k návštěvě v jejich domě.

Mše svatá z chrámu sv. Kateřiny Alexandrijské v Zubří
Sobota 4. dubna od 17:30 hod


Další záznamy mší naleznete v událostech na odkazu zde: Záznamy bohoslužeb

 

Biblistika

Setkáváme se nad Biblí každou druhou středu v 19 hod. na zuberské faře (viz kalendář). Vycházíme z biblických textů následující neděle. Pomocí výkladů pak hledáme širší kontext i výzvy do praktického života. Je možnost ze zapojit do diskuse nebo jen naslouchat. Setkání trvá cca hodinu a poté je možno zůstat i déle. Za dobu, kdy aktivita běží, je patrný zájem o takovou možnost.

Vznik a předávání Bible je tajemná spolupráce Boha a člověka. Písmo je hluboké a nevyčerpatelné, protože zjevuje samotného Boha. Bůh si k napsání povolal lidi v konkrétní době, situacích a okolnostech. Výklady nám pak pomohou lépe textům porozumět a přijmout je i osobně.

Všichni jste tedy srdečně zváni. Možnost návštěvy je otevřená a nezávazná.

Aktuality

Biblistika se ruší

Biblistika
16. 03. 2020
Vzhledem ke zřejmé situaci se setkávání nad Biblí ruší do odvolání.
Přečíst článek

Kontakty

P. Pavel Hödl, SL.L.

P. Pavel Hödl, SL.L.
+420 731 626 519
fazubri@ado.cz

Martin Svák

Martin Svák
Biblistika
724272332
svakm@seznam.cz

4. 4. si připomínáme

Ivana

sv. Izidor

1. čtení: Ez 37,21-28
Žalm: Jer 31
Evangelium: Jan 11,45-56

Blog pana faráře

Karikatura babičky Hödlové
Nijak zvlášť si nelibuji v karikaturách, avšak některé mám upřímně rád. Takový Vlasta Burian musel být výtečnou předlohou pro umělce oddané tomuto královskému útvaru: Uznejte sami,...