Ohlášky Zubří 9.6.2019

• O této neděli se koná sbírka na církevní školy v arcidiecézi.
  • Na pomoc křesťanům na Středním Východě se vybralo 26. května 2019 celkem 11.843 Kč. Celá částka byla odvedena na stanovený účet.
  • U otce Pavla jsou k vyzvednutí přihlášky na letošní farní příměstský tábor.
  • Od 9. do 16. června bude otec Pavel služebně mimo farnost. V naléhavých potřebách se prosím obracejte nejlépe na Římskokatolický farní úřad v Rožnově (tel.: 571 654 889).
  • Pastorační rada Římskokatolické farnosti Zubří se sejde na zuberské faře ve čtvrtek 27. června v 18 h. Předmětem je především organizace farního dne, obecné informace o příměstském farním táboru a hodnocení uplynulých pastoračních aktivit.

Adolf

sv. Řehoř Barbarigo