X

P. Pavel Hödl, farář v Zubří a administrátor ve Vidči, pobírá dovolenou od 26. do 31. srpna (exercicie). Dále nebude přítomen ve farnosti kvůli služební cestě od 3. do 7. září. S neodkladnými záležitostmi se prosím obracejte na Římskokatolický farní úřad ve Valašské Bystřici (dp. Jan Vláčil 731 154 250).

Prosba Charity Val. Meziříčí

Charita hledá do obchůdku Kompoot u mlékáren ve Valašském Meziříčí dobrovolníky na prodej a doplňování zboží. Pomoc by byla potřeba ve všední dny především odpoledne, třeba jen na dvě hodiny, jak by dobrovolník mohl. I malá pomoc je velká pomoc! 😊

Kontaktní osoba: Gabriela Galetková, tel. 777 672 903.

26. 8. si připomínáme

Luděk

ct. Martin Středa

1. čtení: 1Sol 1,1-5.8b-10
Žalm: Zl 149
Evangelium: Mt 23,13-22

Blog pana faráře

Obřad svátosti smíření V.
Liturgie svátostného smíření pro jednoho kajícníka Nyní se budeme zabývat tím, co je římským katolíkům důvěrně známé: liturgií svátostného smíření pro jednoho kajícníka. Každý liturgický...