Ohlášky Vidče 28.7.2019

• Úterní mariánské večeřadlo ve starozuberské kapli začne v 17 hod. a bude završeno, jako obvykle, mší svatou v 18 hod. Pořadatelé ocení potravinové dary k agapé po skončení bohoslužby.
  • Ve čtvrtek odpoledne navštívím naše nemocné se svatými svátostmi.
  • Příští sobotu, 3. srpna, se koná v Zubří od 14 hod. farní den. Farníci z Vidče srdečně zváni.
  • Vyzýváme váhavce k rychlému přihlášení na pouť na Svatý Hostýn, která proběhne o svátku Proměnění Páně v úterý 6. srpna.