Ohlášky Zubří 28.7.2019

• V neděli 21. července 2019 se vybralo na potřeby farnosti celkem 13.277 Kč. Pán Bůh zaplať!
  • Úterní mariánské večeřadlo ve starozuberské kapli začne v 17 hod. a bude završeno, jako obvykle, mší svatou v 18 hod. Pořadatelé ocení potravinové dary k agapé po skončení bohoslužby.
  • Oznamuje se, že v sobotu 10. srpna 2019 hodlají uzavřít církevní sňatek ve Velkých Karlovicích pan Petr Janák a slečna Beáta Mizerová, oba ze Zubří.
  • V pátek navštívíme naše nemocné se svatými svátostmi.
  • Příští sobotu, 3. srpna, se koná od 14 hod. farní den. Potravinové dary vítány.
  • Vyzýváme váhavce k rychlému přihlášení na pouť na Svatý Hostýn, která proběhne o svátku Proměnění Páně v úterý 6. srpna.