Hodové posezení u cimbálu

v sobotu 23.11.2019 od 17.00 hodin v pohostinství Pod Lipůvkou
Bohatá tombola, k tanci a poslechu hraje cimbálová muzika Soláň.
Vstupné: 100,- bez večeře nebo 200,- s večeří (rezervace a prodej vstupenek předem: j.varhany@seznam.cz , tel. 732462396 nebo v sakristii kostela po nedělní ranní mši).

Přihlašujte se prosím na letošní farní zájezd: Sazovice, Velehrad, Staré Město

Milí farníci! Také letos pořádáme farní zájezd, a to v sobotu 21. září 2019. I tentokrát nabídneme velice pestrý program, takže na své si přijdou i mladé rodiny s dětmi i dříve narození. Přihlašujte se prosím neprodleně v sakristii farního kostela nebo u P. Pavla Hödla.

Cena za dospělého je 500 Kč, za dítě školního věku 400 Kč, za předškoláky 300 Kč. V ceně je zahrnut i oběd na Velehradě a vstupné do expozice Živá Voda! Částka se vybírá při objednávce.

Program

V 6:45 bude přistaven na zuberské zastávce Pod Kostelem zájezdní autobus (Frytrans).

V 7h odjíždíme.

V 9h mše svatá v sazovické kapli, po níž by měl následovat výklad od samotného autora tohoto architektonického skvostu, pana Marka Štěpána. (Pro ty, kdo to nevědí: jeho první sakrální stavba byla naše kaple ve Starém Zubří).

Asi v 10:30 následuje zastávka v novém kostele ve Starém Městě u Uherského Hradiště.

Ve 12h oběd v jídelně velehradského Stojanova

Ve 13:50 přejezd autobusem k expozici Živá Voda

14h – exkurze v Expozici Živá Voda, mapující živočichy zdejší oblasti se skvělým akváriem, které pokrývá naše sladkovodní ryby.

V 15:30 odjezd do Kovozoo ve Starém Městě u Uherského Hradiště, kde právě probíhá projektový den Děti, Kovozoo a Hefaistos, ideální pro naše menší. Kovozoo zpracovává šrot

Odjezd ze Starého Města v 18:00.

Návrat do Zubří okolo 20:30.

P. Pavel Hödl, SL.L.

fazubri@ado.cz

Benedikt

sv. Josafat