Právě byla zprovozněna nová užitečná funkce na těchto farních webových stránkách: U bohoslužeb, kde není dosud zadán úmysl, si jej můžete nahlásit prostřednictvím jednoduchého kliknutí a vyplnění prostého dotazníku.

Pozvánka na cursillovou ultreyu Do Frýdku

Milí farníci!

Řada našich farníků již prožila třiapůldenní kurzíček řečený Cursillo. Jde o církevní hnutí, které se snaží oživit a rozfoukat to základní z našeho křesťanství.

Já jsem své cursillo prožil už jako kněz v roku 2007 a dodnes je pro mě inspirací. Před několika lety jsem byl jmenován národním spirituálem českého Cursilla.

Kdybyste se o cursillistech chtěli více dozvědět, mrkněte na nové, opravdu pěkné webové stránky: www.cursillo.cz.

V sobotu 12. října se koná celonárodní setkání, řečené v naší hantýrce ultreya (Tak se zdraví poutníci na cestě do Santiaga de Compostela.) Začneme ve frýdeckém kostele sv. Jana a Pavla růžencem v 9:30. Od 10:15 bude slavena mše a pak je v blízkém lidovém domě připraven zajímavý pr

ogram (duchovní přednáška, sdílení ve skupinkách, svědectví atp.) Také dobré pohoštění bude přichystáno.

Já tam budu také a budu se na vás těšit.

Akce je samozřejmě otevřená všem, nehledě na to, zda prošli cursillem či nikoli

P. Pavel Hödl, SL.L.

fazubri@ado.cz

Svatopluk