X

Tříkrálová sbírka 2020

Charita opět po roce vyšle do všech měst a míst tříkrálové koledníky, kteří lidem přinesou radostnou zprávu o narození Ježíše Krista a požehnání do všech dní nového roku 2020. V rámci koledy je možné přispět do kasičky na pomoc lidem, kteří se ocitli v obtížné životní situaci nebo na provoz sociálních služeb Charity Valašské Meziříčí, které těmto lidem nabízejí pomoc a podporu.

Koleda v Zubří se uskuteční v sobotu 11. ledna 2020.

Koordinátor pro vaši obec je Jaroslav Křenek, tel. 732 462 396
Koordinátorem za Charitu je Kateřina Kolajová, tel. 603 549 682

V roce 2020 chceme z vašich darů nakoupit dvě auta pro terénní služby a zajistit provoz Centra sociálně materiální pomoci.

Každý, kdo by se chtěl do koledování zapojit, je srdečně zván.

Děkujeme za vaši přízeň a podporu.