Právě byla zprovozněna nová užitečná funkce na těchto farních webových stránkách: U bohoslužeb, kde není dosud zadán úmysl, si jej můžete nahlásit prostřednictvím jednoduchého kliknutí a vyplnění prostého dotazníku.

Ohlášky 26. ledna 2020

• Dnes v 17:30 se koná svátostné požehnání.
  • V úterý odpadá mše kvůli návštěvě otce Pavla u sester kapucínek ve Šternberku.
  • Příští neděli se koná průvod s hromničkami. Sejdeme se u hřbitova, kde se provede samotné žehnání.
  • Večerní mši ve středu 29. ledna se ruší kvůli pohřbu paní Anny Lajgotové ve farním kostele.
  • Hrubá mše dnes odpadá kvůli průvodu ve Vidči.
  • Připomínám mladým mužům s maturitou či maturantům, kteří zatoužili po kněžském povolání, že teď je ten nejlepší čas k podání přihlášek do Arcibiskupského kněžského semináře v Olomouci. Zájemci nechť osloví vlastního faráře.

Gizela

sv. Simeon

1. čtení: Jak 1,12-18
Evangelium: Mk 8,14-21