X

Ohlášky 2. května 2021

Dnešní nedělí, tj. 2. května 2021, přestávají platit omezení při bohoslužbách vztahující se k obsazenosti chrámu. Je nutno ovšem dodržovat rozestupy a být vybaveni ochranou dýchacích cest. Nabádám všechny katolíky, hlavně mladé rodiny s dětmi, aby si opět uvykaly na povinnost nedělního dne.
Touto neděli, tj. 2. května, zahajujeme mariánské pobožnosti. Budou se konat každý den od 17:30: v úterý a v neděli venku na ohlášených stanovištích, v ostatních dnech ve farním kostele či starozuberské kapli. Je-li slavena mše, bude se konat pobožnost až po ní. Dnes, 2. května, v 17:30 se koná pobožnost Na Hůrce, v úterý 4. května na Machulkách a příští neděli 9. května Na Převrátí. Prosíme patrony těchto míst, aby stanoviště podle svého zvyku uchystali, například úpravou trávníků, ozdobením kříže či Božích muk, případně aby je opatřili místy k sezení. Venkovní pobožnosti proběhnou i za mírného deště.

V pátek 7. května navštívíme naše nemocné se svatými svátostmi.
V pátek 7. května po mši svaté, které začíná v 17:30, zvu rodiče našich prvokomunikantů do farního kostela na přípravné setkání. Účast je důležitá. Předpokládaný konec do 19:30.

Kontakty

P. Pavel Hödl, SL.L.

P. Pavel Hödl, SL.L.
+420 731 626 519
fazubri@ado.cz

13. 5. si připomínáme

Blog pana faráře

Ciascuno al suo altarino. Rozpustilé črty ke směřování liturgické modlitby
Rád se vracím v naší době koronavirové, alespoň ve vzpomínkách, do Říma. S funěním stoupám na vrcholek Aventinu a skládám nesmrtelný hold hrdinným plebejcům, kteří tady neúnavně...