X

Májové pobožnosti

V měsíci květnu jsou májové pobožnosti denně v kostele nebo v kapli ve Starém Zubří po mši svaté, v neděli a v úterý proběhnou v 17:30 na různých místech ve farnosti, podle rozpisu se tam uskuteční i za mírného deště.

Při májových pobožnostech se bude číst Stojanův květen – k výročí 100 let od nástupu A. C. Stojana na arcibiskupský stolec sv. Metoděje. Kdo si chce přečíst životopis A.C. Stojana doma, najde ho v tomto odkazu: Stojanův květen

Rozpis míst venkovních májových pobožností v neděli a v úterý:https://www.farnostzubri.cz/content/uploads/2021/05/majove.jpg

 

 

Kontakty

Bc. Vojtěch Hýbl

Bc. Vojtěch Hýbl
pastorační asistent
732 670 688
hybl.vojtech78@gmail.com

13. 5. si připomínáme

Blog pana faráře

Ciascuno al suo altarino. Rozpustilé črty ke směřování liturgické modlitby
Rád se vracím v naší době koronavirové, alespoň ve vzpomínkách, do Říma. S funěním stoupám na vrcholek Aventinu a skládám nesmrtelný hold hrdinným plebejcům, kteří tady neúnavně...