X

Jízdní řád na ministrantský putovní tábor

Od pondělí 19.7. do čtvrtka 22.7. společně s ostatními ministranty budeme putovat po poutních místech z kláštera Vyššího Brodu, který bude našim zázemím – přihlášení ministranti už by měli mít konkrétní informace zaslány.

Sejdeme se v pondělí 19.7. na železniční zastávce Zubří již v 8:35, ať se stihneme spočítat. Pojedeme společně vlakem Os 3908, odjezd 8:50 ze železniční stanice Zubří do Hulína, odkud je připravený náš poutní autobus (na 10:30). Podrobnosti zde.

Návrat se předpokládá ve čtvrtek, mělo by to být vlakem z Hulína 18:05 s přestupem ve Valaškém Meziříčí nebo, pokud se stihne přímý do Zubří v 17:02 (další podrobnosti zde ), jen v případě velkého zpoždění následujícími spoji.

Tak už se moc těšíme!

Kontakty

Bc. Vojtěch Hýbl

Bc. Vojtěch Hýbl
pastorační asistent
732 670 688
hybl.vojtech78@gmail.com

P. Pavel Hödl, SL.L.

P. Pavel Hödl, SL.L.
+420 731 626 519
fazubri@ado.cz

31. 7. si připomínáme

Blog pana faráře

Výklad mešního obřadu 13.
Eucharistická modlitba   Dospěli jsme k samotnému jádru mešního obřadu. To, co následuje po ofertoriu, se v římských sakramentářích, předchůdcích našich misálů, nazývá přiléhavě actio – doslova...