Ohlášky 12. června 2022 v Zubří

• O příští neděli, tj. 19. června, se po dnešní ranní mši zapisují úmysly bohoslužeb na třetí čtvrtletí. Průběžně se zapisuje také elektronicky.
  • Oznamuje se, že dne 25. června chtějí uzavřít církevní manželství ve starozuberské kapli slečna Nikol Havlíčková a Radek Majer.
  • Na pondělní mši svatou 13. června jsou zvláště zvány děti, které právě přijaly poprvé svátostného Spasitele. Po bohoslužbě následuje opékání a hraní na farním dvoře.
  • V tomto týdnu se naposledy učí náboženství v Zubří v tomto školním roce.
  • Sraz poutníků přihlášených na zájezd u příležitosti jáhenského svěcení našeho bratra Martina Sváka v sobotu 18. června je v 7:15 na zastávce U Kostela, odjezd v 7:30. Vybírá se při nástupu po 800 Kč, dětí neplatí.
  • O příští neděli se uskuteční koncert v našem farním kostele od 16 h.
  • Prosíme, aby děti, které letos přijaly poprvé Eucharistii, přišly ve čtvrtek 16. června do kostela na mši svatou u příležitosti slavnosti Těla a Krve Páně, nejlépe v bělostných šatičkách a košíčkem s okvětními lístky. Budou zapotřebí jako družičky. I jiná děvčátka se samozřejmě mohou zapojit. Zvu všechny farníky k božítělovému průvodu. Má velký význam i pro posvěcení místa, kde žijeme.

P. Pavel Hödl, SL.L.

fazubri@ado.cz

Otec Vavřinec
Naše farnost již od konce osmdesátých let neměla sídelního duchovního správce. Kněží se tu střídali jako apoštolové na orloji. Mezi nimi však září osobnost otce...