X

Ohlášky 28. května 2023

  • O Výročí posvěcení starozuberské kaple lze získat za obvyklých podmínek plnomocné odpustky.
  • O prvním pátku se navštěvují nemocní. Tentokrát ale bez kněze, protože ten je služebně na Velehradě.
  • Na tentýž pátek připadá také Noc kostelů. Program je zveřejněn na nástěnce a webových stránkách.
  • Děkanátní centrum pro rodinu zve na Setkání rodin, které se uskuteční v sobotu 10. června od 14.30 hodin v Zašové na farní zahradě. Bližší informace najdete na plakátku ve vývěsce nebo na webových stránkách Centra pro rodinu.
  • O příští neděli, tj. 4. června 2023, se při mši svaté bude udílet pomazání nemocných. Zapisujte se laskavě v sakristii, ze statostických důvodů.
  • O příští neděli se po mši svaté zapisují ručně mešní úmysly na třetí čtvrtletí kalendářního roku 2023. I nadále upřednostňujte pohodlný zápis elektronický na webových stránkách www.farnostzubri.cz.
  • Od čtvrtku 1. do neděle 4. června jsem služebně na Velehradě. Na nedělní mši zastoupí P. Jan Polák, bude také zpovídat.
  • Na poslední týden měsíce jsou májové pobožnosti takto: Neděle 28. května – Kaple Sv. Ducha na Starém Zubří – po mši svaté v 15:00 doprovázena kapelou. Pondělní 29. května – Farní kostel, po mši svaté v 17:30. Úterý 30. května – Kříž Na Nivách, v 17:30 růženec, 18:00 májová pobožnost. Středa 31. května – Kaple Sv. Ducha na Starém Zubří – po mši svaté v 17:30.

     

Kontakty

P. Pavel Hödl, SL.L.

P. Pavel Hödl, SL.L.
+420 731 626 519
fazubri@ado.cz

5. 6. si připomínáme

Blog pana faráře

Slova
Matka je osobou, která nás učí štěbetat. Nejen to, přímo utváří vztah k jazyku. Za každým Seifertem byla matka. Díky své mamince mluvím jako slovácký šohaj:...