X

Ministrantský den v Olomouci

Ministranti

Prvního května jsme vyrazili do Olomouce na ministrantský den. Po zaregistrování jsme měli prohlídku semináře a v 10 hod. byla mše svatá u Panny Marie Sněžné, kterou sloužil otec arcibiskup Jan. Po mši byly pro nás připraveny hry a soutěže dle věkových kategorií, kde od 6-9 let jsme se umístili na 2. místě a Matouš Petřek ve své skupince na 1. místě. Některé otázky byly záludné, ale ještěže jsme se na to na schůzkách připravili. Po vyhlášení jsme se vyfotili s otcem arcibiskupem a otec Pavel nás pozval na zmrzlinu:) Domů jsme odjížděli plni zážitků.

červen 2026
Po
Út
St
Čt
So
Ne
1
2
3
4
5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5

26. 6. si připomínáme