Májová pobožnost

14.5.2023 18:40
Místo konání:
Les "u Prachovny", směrem k Zašové, obrázek Panny Marie

V Zubří bude v r. 2023 každý den kromě soboty v 18:00, s tím, že venkovní pobožnosti a vůbec pobožnosti bez mše svaté začínají v 17:30 modlitbou růžence a v 18:00 je samotná májová pobožnost.

Pobožnosti venku se uskuteční i za mírného deště, není třeba se ujišťovat, zda proběhnou, ale svobodně vyhodnotit svou účast.

U většiny pobožností venku je určena skupina, která se postará o průběh pobožnosti. Prosíme ty, kteří se během roku starají o zmíněná místa k modlitbě, aby podle možností zajistili také příjemné prostředí k setkání.

Většinou se schází okolo 30 farníků, ale budeme rádi za každého, kdo přijme pozvání a třeba nás letos může být někde i podstatně víc.

Ve farním kostele a v kapli Ducha svatého na Starém Zubří se uskuteční vždy podle rozpisu, program je zkoordinován podle stanoveného pořadu bohoslužeb, v případě odpadnutí mše svaté, většinou kvůli pohřbu ve farním kostele, platí uskutečnění májové pobožnosti za stejných podmínek jako beze mše svaté.

Josef Mach ml.